Харківське обласне об'єднання «Культурний Центр імені М.К. Реріха»
та Харківське міське громадське об'єднання «Фонд Духовного Єднання Світу»

це культурно-просвітницькі громадські організації, що працюють у м. Харкові та Харківській області з 1992 року.

Також у школах та вишах міста експонувалися десятки тематичних виставок репродукцій картин М.К. Реріха та С.М. Реріха;

2000 році було створено громадський Музей життя і творчості родини Реріхів.

Організації здійснюють значну співпрацю з культурними та громадськими організаціями міста та області, з міжнародними організаціями.

З 2002 року протягом 15 років Культурний Центр імені М.К. Реріха орендував приміщення у ЗОШ №72. Взявши напівзруйноване приміщення, співробітники громадської організації самотужки, без державної фінансової підтримки, за допомогою меценатів та друзів КЦ змогли його відремонтувати. У відроджених залах працювали виставкові та концертні зали, бібліотека унікальної літератури, дитяча кімната. Тисячі відвідувачів залишали свої захоплені відгуки щодо експонованих виставок, писали листи подяки.

Помещение Культурного Центра до выселения
Приміщення Культурного Центру до виселення

З жовтня 2016 року керівництво Управління освіти Немишлянського району почало вимагати звільнити орендоване приміщення. У вересні 2017 р. організації змушені були його звільнити та взяти в оренду інше приміщення. Важко було зрушити велике господарство. Потрібно було багато часу і сил на підготовку переїзду.

Підготовка до переїзду

Два роки організація розташовувалась на новому місці за адресою П'ятигорський провулок, 5 (М. «ім. О. Масельського») у будівлі Інституту автоматизованих систем.

Весною 2019 року Культурний Центр переїхав у інше приміщення в центрі міста по вулиці Чайковська 5/7/9 та відкрив Виставковий зал.

Фото залів

Ми дуже вдячні всім, хто підтримує нашу культурно-просвітницьку роботу. Запрошуємо всіх небайдужих людей та однодумців приєднуватись до здійснення наших нових проектів.